Yingjiao YSL30T-1202500 30W LED Driver 12V Constant Voltage CV Slim Long Single Channel 2500mA 220V Input 5-Year Warranty AC-DC
No reviews yet
Attributes
220 VInput Voltage
101 - 200WOutput Power
2500 mAOutput Current
SingleOutput Type
1-Channel / Single ChannelChannels
Ac-Dc ConverterTopology
Warranty(Year):5-Year
Model Number:YSL30T-1202500
Brand Name:Yingjiao
Lighting solutions service:Other
Brand Name:Yingjiao
Model Number:YSL30T-1202500
Key attributes
Input Voltage
220 V
Output Power
101 - 200W
Output Current
2500 mA