XX2474KA26AA615MA2 Safety Capacitor Through hole Component (THT),P=15mm 470nF 10% 275V X2
StandardDielectric Material
XX2474KA26AA615MA2Model Number
Specification:470nF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=15mm
CZSKU:LC0095211
Model Number
XX2474KA26AA615MA2
Specification
470nF
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=15mm
CZSKU
LC0095211
Select now
类型: XX2474KA26AA615MA2
XX2474KA26AA615MA2
安装类型