XX2472KA24AA415MA1 Safety Capacitor Through hole Component (THT),P=10mm 4.7nF 10% 275V X2
StandardDielectric Material
XX2472KA24AA415MA1Model Number
Specification:4.7nF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=10mm
CZSKU:LC0096099
Model Number
XX2472KA24AA415MA1
Specification
4.7nF
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=10mm
CZSKU
LC0096099
Select now
类型: XX2472KA24AA415MA1
XX2472KA24AA415MA1
安装类型