XX2224KA24AA415MA3 Safety Capacitor Through hole Component (THT),P=10mm 220nF 10% 275V X2
StandardDielectric Material
XX2224KA24AA415MA3Model Number
Specification:220nF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=10mm
CZSKU:LC0096190
Model Number
XX2224KA24AA415MA3
Specification
220nF
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=10mm
CZSKU
LC0096190
Select now
类型: XX2224KA24AA415MA3
XX2224KA24AA415MA3
安装类型