ยังไม่มีรีวิว
คุณลักษณะ
X1/X2 (330/350/380V.AC)หมายเลขรุ่น
330, 350, 380V.ACแรงดันจัดอันดับ
CTชื่อแบรนด์
Taiwan, Chinaสถานที่กำเนิด
-40℃~+110℃อุณหภูมิในการใช้งาน
Power, LightingApplication
Dielectric:Polypropylene film
Leads:Radial leads of tinned wire
Features1:Provides interference suppression, all safety approval
Features3:Self-healing properties
Features4:Active and passive flame retardant
Certificate:ROHS
Color:Green
Capacitance:0.0047uF ~ 1.0uF (X1 class), 0.0047uF ~ 10uF (X2 class)
Voltage:330V 350V 380V
Type:Polypropylene Film Capacitor
Supplier Type:Agency, Retailer
Media Available:Datasheet, Photo
Package Type:Through Hole
คุณสมบัติที่สำคัญ
หมายเลขรุ่น
X1/X2 (330/350/380V.AC)
แรงดันจัดอันดับ
330, 350, 380V.AC
ชื่อแบรนด์
CT
สถานที่กำเนิด
Taiwan, China
อุณหภูมิในการใช้งาน
-40℃~+110℃
Application
Power, Lighting
Dielectric
Polypropylene film
Leads
Radial leads of tinned wire
Features1
Provides interference suppression, all safety approval
Features3
Self-healing properties
Features4
Active and passive flame retardant
Certificate
ROHS
Color
Green
Capacitance
0.0047uF ~ 1.0uF (X1 class), 0.0047uF ~ 10uF (X2 class)
Voltage
330V 350V 380V
Type
Polypropylene Film Capacitor
Supplier Type
Agency, Retailer
Media Available
Datasheet, Photo
Package Type
Through Hole
บรรจุภัณฑ์และการนำส่ง
ขายหน่วย
รายการเดียว
แพคเกจเดียวขนาด
30X20X1 ซม.
เดี่ยวน้ำหนักรวม
ระยะเวลารอสินค้า
คำอธิบายผลิตภัณฑ์จากซัพพลายเออร์
คำเตือน/ข้อสงวนสิทธิ์
แคลิฟอร์เนียเสนอ65เตือนผู้บริโภค
arrow-logo
จำนวน
การจัดส่ง
ยอดรวมสินค้า
ค่าจัดส่งทั้งหมด
รอการต่อรอง
ยอดรวมย่อย
ผ่อนชำระ 4 งวด 0% ด้วย