WYO472MCMCRAKR Safety Capacitor Through hole Component (THT),P=7.5mm 4.7nF 20% 440V X1, Y2
StandardDielectric Material
WYO472MCMCRAKRModel Number
Specification:4.7nF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=7.5mm
CZSKU:LC0094516
Model Number
WYO472MCMCRAKR
Specification
4.7nF
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=7.5mm
CZSKU
LC0094516
Select now
类型: WYO472MCMCRAKR
WYO472MCMCRAKR
安装类型