WYO222MCMBRAKR Safety Capacitor Through hole Component (THT),P=5mm 2.2nF 20% 440V X1, Y2
StandardDielectric Material
WYO222MCMBRAKRModel Number
Specification:2.2nF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=5mm
CZSKU:LC0096176
Model Number
WYO222MCMBRAKR
Specification
2.2nF
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=5mm
CZSKU
LC0096176
Select now
类型: WYO222MCMBRAKR
WYO222MCMBRAKR
安装类型