TOSN-LD180P 180W Power Supply for 21.5-49 Inch Business Display TV Single Output 110V/240V DC with 10A/6A 220V Input Voltage
No reviews yet
Attributes
12 VOutput Voltage
110 V, 200 VInput Voltage
AC-DCType
MultipleOutput Type
10A, 16 AOutput Current
50/60 HzOutput Frequency
Place of Origin:Guangdong, China
Model Number:TOSN-LD180P
Brand Name:Tranosun
Warranty:1 Year
Certification:CQC,RoHS approved
Application:FOR digital signage
Keyword:Two In One Power
Key attributes
Output Voltage
12 V
Input Voltage
110 V, 200 V
Type
AC-DC
Output Type
Multiple
Output Current
10A, 16 A
Output Frequency
50/60 Hz
Place of Origin
Guangdong, China
Model Number
TOSN-LD180P
Brand Name
Tranosun
Warranty
1 Year
Certification
CQC,RoHS approved
Application
FOR digital signage
Keyword
Two In One Power
Packaging and delivery
Selling Units
Single item
Lead time
Customization options
Customized logo(+ from /Min. order: 500 pieces)
Customized packaging(+ from /Min. order: 500 pieces)
Graphic customization(+ from /Min. order: 500 pieces)
View details
Product descriptions from the supplier
5 - 499 pieces
500 - 9,999 pieces
Variations
Select now
Color: Green
Green
Output Power
180 W