SWXS8BCVH0-9.509400 Crystal (Passive) HC-49S Crystal Oscillator Through Hole Crystal Oscillator 9.5094MHz 20ppm 10pF
D/c:standard
CZSKU:LC0366158
CZSKU
LC0366158
型号
SWXS8BCVH0-9.509400
ผ่อนชำระ 4 งวด 0% ด้วย