SWXJHBCVE0-13.824000 Crystal (Passive) HC-49S-SMD Crystal Oscillator SMD Crystal Oscillator 13.824MHz 20ppm 20pF
D/c:standard
CZSKU:LC0365982
CZSKU
LC0365982
型号
SWXJHBCVE0-13.824000
ผ่อนชำระ 4 งวด 0% ด้วย