SWXCHABVE0-12.800000 Crystal (Passive) SMD3225-4P Crystal Oscillator SMD Crystal Oscillator 12.8MHz 10ppm 20pF
D/c:standard
CZSKU:LC0358409
CZSKU
LC0358409
型号
SWXCHABVE0-12.800000
ผ่อนชำระ 4 งวด 0% ด้วย