SWXCGABVE0-19.200000 Crystal (Passive) SMD3225-4P Crystal Oscillator SMD Crystal Oscillator 19.2MHz 10ppm 18pF
D/c:standard
CZSKU:LC0365541
CZSKU
LC0365541
型号
SWXCGABVE0-19.200000
ผ่อนชำระ 4 งวด 0% ด้วย