SWXCEABVE0-12.800000 Crystal (Passive) SMD3225-4P Crystal Oscillator SMD Crystal Oscillator 12.8MHz 10ppm 15pF
D/c:standard
CZSKU:LC0357580
CZSKU
LC0357580
型号
SWXCEABVE0-12.800000
ผ่อนชำระ 4 งวด 0% ด้วย