No reviews yet
Attributes
DSP (Digital Signal Processors)Functional Application
StandardOutput Type
SM320VC33GNMM150EPManufacturer Part Number
Component & PartProduct Completion Type
EmbeddedSeries
Surface MountMounting Type
Application:Ic Electronic Component Chip Integrated Circuit
Features:Original Electronic Components
Output Voltage:1.80V
Description:IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 144CBGA
Brand Name:Original
Place of Origin:China
Package:Tray
Product Status:Obsolete
Type:Floating Point
Clock Rate:75MHz
Non Volatile Memory:External
On Chip RAM:136.25kB
Voltage I/O:3.30V
Key attributes
Functional Application
DSP (Digital Signal Processors)
Output Type
Standard
Manufacturer Part Number
SM320VC33GNMM150EP
Product Completion Type
Component & Part
Series
Embedded
Mounting Type
Surface Mount
Application
Ic Electronic Component Chip Integrated Circuit
Features
Original Electronic Components
Output Voltage
1.80V
Description
IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 144CBGA
Brand Name
Original
Place of Origin
China
Package
Tray
Product Status
Obsolete
Type
Floating Point
Clock Rate
75MHz
Non Volatile Memory
External
On Chip RAM
136.25kB
Voltage I/O
3.30V