Store rating:5.0
(1 review)
Attributes
1.0 m, 2.0 m, 3.0 m, 4.0 m, 5mRoll Width
10 mm, 20mm, 30 mm, 40 mm, 50 mm, 60 mmpile height
Polypropylene, Polyethylene, NylonPile Content
Plastic, Nylon, Polypropylene, PolyethyleneMaterial
life time:>5years, 5-8years
Place of Origin:Jiangsu, China
Brand Name:LFL
Model Number:SDDY-17-60
Color:100
Width:1.0 m, 2.0 m, 3.0 m, 4.0 m
Packing:10sqm, 20sqm, 30sqm, 40sqm, 50sqm, 100sqm, 139sqm
Style:Modern, Trendy
Filling:Polyester
Length:Customized on demand (1-100m)
advantage:High density, Fireproof
Key attributes
Application
Roll Width
1.0 m, 2.0 m, 3.0 m, 4.0 m, 5m
pile height
10 mm, 20mm, 30 mm, 40 mm, 50 mm, 60 mm