OG8EL89CEI-112YLC-66M Crystal Oscillator (Active) SMD7050-4P Crystal Oscillator 66MHz 20ppm CMOS 3.3V
D/c:standard
CZSKU:LC0370381
CZSKU
LC0370381
型号
OG8EL89CEI-112YLC-66M
ผ่อนชำระ 4 งวด 0% ด้วย