OG8EL89CEI-112YLC-33.333M Crystal Oscillator (Active) SMD7050-4P Crystal Oscillator 33.333MHz 20ppm CMOS 3.3V
D/c:standard
CZSKU:LC0368716
CZSKU
LC0368716
型号
OG8EL89CEI-112YLC-33.333M
ผ่อนชำระ 4 งวด 0% ด้วย