OG1EL89CEI-112YLC-33.333M Crystal Oscillator (Active) SMD5032-4P Crystal Oscillator 33.333MHz 20ppm CMOS 3.3V
D/c:standard
CZSKU:LC0368523
CZSKU
LC0368523
型号
OG1EL89CEI-112YLC-33.333M
ผ่อนชำระ 4 งวด 0% ด้วย