OG1EL89CEI-112YLC-20M Crystal Oscillator (Active) SMD5032-4P Crystal Oscillator 20MHz 20ppm CMOS 3.3V
D/c:standard
CZSKU:LC0370125
CZSKU
LC0370125
型号
OG1EL89CEI-112YLC-20M
ผ่อนชำระ 4 งวด 0% ด้วย