New Original MHMF042L1U2M MHMF042L1V2M 400W AC motor Machinery Plc Programming Controller Module Industrial Automation
No reviews yet
Attributes
Single-PhasePhase
AC200vAC Voltage
750WRated Power
2000rpmRated Speed
Servo MotorType
42 mmFrame
Model Number:MHMF042L1U2M
Brand Name:OEM
Place of Origin:China
Motor Mounting Type:Panel Mount
Efficiency:Other
Frequency:Other
Protect Feature:Other
Warranty:3 months ~ 1 year
Product name:AC motor
Warranty:1 Year
production capacity:Customizable
Logo:Customizable
Packing:Customizable
place of origin:China
Sample time:16-31days
Delivery time:16-31days
OEM/ODM:Accept
MOQ:1 PC
Key attributes
Phase
Single-Phase
AC Voltage
AC200v
Rated Power
750W
Rated Speed
2000rpm
Type
Servo Motor
Frame
42 mm