NM5R5L334S-P120614 Supercapacitor Through hole Component (THT),P=9mm Capacitor 0.33F -20%~+50% 5.5V 3uA
Store rating:4.8
(17 reviews)
Attributes
standardVoltage - Breakdown
standardRated Voltage
CZCHIPSBrand Name
NM5R5L334S-P120614Model Number
standardPackaging Type
standardManufacturing Date Code
Capacitance:Super capacitor
Place of Origin:Guangdong, China
Description:High Quality
Specification:standard
Application:standard
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=9mm
Series:standard
Features:standard
Size / Dimension:standard
Operating Temperature:standard
ESR (Equivalent Series Resistance):standard
Warranty:1 Year
Quality:100% Original 100% Brand
CZSKU:LC0080101
Key attributes
Voltage - Breakdown
standard
Rated Voltage
standard
Brand Name
CZCHIPS
Model Number
NM5R5L334S-P120614
Packaging Type
Manufacturing Date Code
Capacitance
Super capacitor
Place of Origin
Guangdong, China
Description
High Quality
Specification
Application
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=9mm
Series
Features
Size / Dimension
Operating Temperature
ESR (Equivalent Series Resistance)
Warranty
1 Year
Quality
100% Original 100% Brand
CZSKU
LC0080101
Packaging and delivery
Selling Units
Single item
Single package size
18X15X2 cm
Single gross weight
0.500 kg
Lead time
Customization options
BOM(+ from /Min. order: 100 pieces)
OEM ODM(+ from /Min. order: 100 pieces)
PCB PCBA(+ from /Min. order: 100 pieces)
SMT(+ from /Min. order: 100 pieces)
View details
Product descriptions from the supplier
Warning/Disclaimer
California Proposition 65 Consumer Warning
Minimum order quantity: 1 piece
Variations
Select now
类型: NM5R5L334S-P120614
NM5R5L334S-P120614
安装类型