NEW LM140LF2L 14.0" FHD laptop lcd screen f DELL notebook display 1920x1200 30pin 0VP088 panel
See reviews1 sold
Attributes
14"screen size
IpsType
EDPCommunication Interface
For Dellcompatible model
100% testedqc
PANDABrand Name
warranty:3 Months
place of origin:Guangdong, China
customized packaging:1
Model Number:LM140LF2L
Type:LCD screen
Screen size:14inch
input voltage:3.3V (Typ.)
Surface treatment:WLED ,15K/H including LED driver
Resolution:1920(RGB)*1200
Key attributes
screen size
14"
Type
Ips
Communication Interface
EDP
compatible model
For Dell
qc
100% tested
Brand Name
PANDA
warranty
3 Months
place of origin
Guangdong, China
customized packaging
1
Model Number
LM140LF2L
Type
LCD screen
Screen size
14inch
input voltage
3.3V (Typ.)