NEW A.S.U.S VG27AQM5A 16/9 1000/1 FAST IPS 27inch 2560*1440 1 Ms response time 320Hz refresh rate
No reviews yet
Attributes
H-IPSpanel type
Newproducts status
16:9aspect ratio
320Hzrefresh rate
1 Msresponse time
DP, HDMIinterface type
brightness:400cd/m
contrast ratio:1000:1
place of origin:Guangdong, China
after-sales service:Others
color:Black
display ratio:16:9
warranty(year):1-Year
brand name:A sus
application:Desktop
backlit type:LED
built-in speaker:No
Dot Pitch:0.2331mm
feature:Anti-Blue Light, not curved, HDR
horizontal viewing angle:178°
pixel pitch:0.23mm
private mold:No
screen type:LCD Display
vertical viewing angle:178°
wide color gamut:99% sRGB
widescreen:Yes
contrast ratio:1000:1
brightness:300cd/m
wide color gamut:99% sRGB
backlit type:LED
screen type:LCD Display
Key attributes
panel type
H-IPS
products status
New
aspect ratio
16:9
refresh rate
320Hz
response time
1 Ms
interface type
DP, HDMI
brightness
400cd/m
contrast ratio
1000:1
vertical viewing angle
178°
feature
Anti-Blue Light, not curved, HDR
warranty(year)
1-Year
backlit type
LED
wide color gamut
99% sRGB
horizontal viewing angle
178°
color
Black
screen type
LCD Display
built-in speaker
No
private mold
No
pixel pitch
0.23mm
application
Desktop
widescreen
Yes
display ratio
16:9
after-sales service
Others
brand name
A sus
place of origin
Guangdong, China
Dot Pitch
0.2331mm
response time
1 Ms
contrast ratio
1000:1
aspect ratio
interface type
Usb, DP
brightness
300cd/m
wide color gamut
99% sRGB
backlit type
LED
screen type
LCD Display
Packaging and delivery
Selling Units
Single item
Lead time
Product descriptions from the supplier
10 - 99 bags
100 - 999 bags
Variations
Select now
model number: VG27AQM5A
VG27AQM5A
resolution: 2560*1440
screen size
27"