Meanwell HLG-80H-54D 80W LED Driver 54V 750mA Constant Voltage Dimmable Single Channel Switching AC DC Converter 5-Year Warranty
No reviews yet
Attributes
110 VInput Voltage
51 - 100WOutput Power
750 mAOutput Current
SwitchingType
SingleOutput Type
1-Channel / Single ChannelChannels
Warranty(Year):5-Year
Model Number:HLG-80H-54D
Brand Name:Mean Well
Topology:Ac-Dc Converter
Brand Name:Meanwell
Model Number:HLG-80H-54D
Key attributes
Input Voltage
110 V
Output Power
51 - 100W
Output Current
750 mA