Mean Well XLG-20-LB-500 20W 500mA LED Driver Waterproof Ac-Dc Converter Single Channel 220V Input
No reviews yet
Attributes
220 VInput Voltage
1 - 50WOutput Power
500 mAOutput Current
WaterproofType
SingleOutput Type
1-Channel / Single ChannelChannels
Warranty(Year):5-Year
Model Number:XLG-20-M
Brand Name:Mean Well
Topology:Ac-Dc Converter
Brand Name:Mean Well
Model Number:XLG-20-LB-500
Key attributes
Input Voltage
220 V
Output Power
1 - 50W
Output Current
500 mA