Mean Well Sga40e05 P1j Wallmount Power Adapter 40W 5V 8A Dc Output Universal Travel Charger 100 240V Input
No reviews yet
Attributes
Wallmounttype
100-240V/0.9Ainput
40 Woutput power
DCPort
Otherfunction
5V/8Aoutput
model number:SGA40E05-P1J
Brand Name:Mean Well
material:ABS
usage:Universal
Brand Name:Mean Well
Model Number:SGA40E05-P1J
Key attributes
type
Wallmount
input
100-240V/0.9A
output power
40 W
Port
DC
function
Other
output
5V/8A