Mean Well Plm-40E-500 Led Driver 30W 500Ma Single Channel Ac Dc Converter For Led Lighting
No reviews yet
Attributes
100-240VACInput Voltage
1 - 50WOutput Power
500 mAOutput Current
SingleOutput Type
1-Channel / Single ChannelChannels
Ac-Dc ConverterTopology
Warranty(Year):5-Year
Model Number:PLM-40E-500
Brand Name:Mean Well
Brand Name:Mean Well
Place of Origin:China
Model Number:PLM-40E-500
Key attributes
Input Voltage
100-240VAC
Output Power
1 - 50W
Output Current
500 mA