Mean Well Ndr-75/120 24V 12V Dual Output Switching Power Supply Industrial DIN Rail Mount
Store rating:4.8
(68 reviews)
GO GO AUTOMATIC COMPANY LIMITED
Multispecialty Supplier
1 yr
HK
Attributes
10AOutput Current
DualOutput Type
24 VInput Voltage
Natural Convection CoolingCooling Method
100000hMTBF (hours)
0.93Efficiency
Brand Name:Mean Well
Place of Origin:Taiwan
Power type:Switching power supply
Model Number:NDR-75/120
Key attributes
Output Current
10A
Output Type
Dual
Input Voltage
24 V