Mean Well HVGC-650A-U-AB LED Driver 650W 3500mA Constant Current Single Channel Switching Power Supply
No reviews yet
Attributes
220 VInput Voltage
>500WOutput Power
3500 mAOutput Current
SwitchingType
SingleOutput Type
1-Channel / Single ChannelChannels
Warranty(Year):5-Year
Model Number:HVGC-650A-U-AB
Brand Name:Mean Well
Topology:Ac-Dc Converter
Brand Name:Mean Well
Model Number:HVGC-650A-U-AB
Key attributes
Input Voltage
220 V
Output Power
>500W
Output Current
3500 mA