LED LCD Screen LTD133EWHK for Sony Vaio VGN-SZ Pane 13.3 Inch
Store rating:4.5
(101 reviews)
Just Ewin Technology Co., Limited
Custom Manufacturer
3 yrs
HK
Attributes
TFTpanel type
Stockproducts status
For Businessuse
60 Hzrefresh rate
8 msresponse time
D-SUB, DVI, HDMI, eDPinterface type
brightness:250cd/m
contrast ratio:400:1
place of origin:China
after-sales service:Return and Replacement, Repair, Others
color:White & Black
display ratio:16:9
warranty(year):90 Days
brand name:Just Ewin
application:LAPTOP
backlit type:WLED
feature:not curved
screen type:LCD Display
series:For Business
widescreen:Yes
Screen Size::13.3 inch
Resolution::1280(RGB)*800 ,WXGA
Application::Laptop
Brightness::250 cd/m (Typ.)
Surface::Matte&Glossy
Pin:Condition::20pin
Backlight::CCFL
Condition::NEW&ORIGINAL A+
Warranty::180days
Product Name::Laptop LED screen
Key attributes
panel type
TFT
products status
Stock
use
For Business
refresh rate
60 Hz
response time
8 ms
interface type
D-SUB, DVI, HDMI, eDP
brightness
250cd/m
contrast ratio
400:1
feature
not curved
warranty(year)
90 Days
backlit type
WLED
color
White & Black
screen type
LCD Display
series
For Business
application
LAPTOP
widescreen
Yes
display ratio
16:9
after-sales service
Return and Replacement, Repair, Others
brand name
Just Ewin
place of origin
China
Screen Size:
13.3 inch
Resolution:
1280(RGB)*800 ,WXGA
Application:
Laptop
Brightness:
250 cd/m (Typ.)
Surface:
Matte&Glossy
Pin:Condition:
20pin