L-POWER LKDU-36W-24V Wireless Terminal Slim Strip Aluminum Power Supply 36W Full Power AC180-240V 12V24V LED Driver Single
No reviews yet
Attributes
Led LightingApplication
AC180-240VInput Voltage
AC-DCEnergy Transfer
SingleOutput Type
88%Efficiency
Ac-Dc ConverterTopology
Warranty(Year):3-Year
Place of Origin:Guangdong, China
Model Number:LKDU-36W-24V
Brand Name:L-POWER
Case Material:Aluminum
Output Frequency:50/60Hz
Key attributes
Application
Led Lighting
Input Voltage
AC180-240V
Energy Transfer
AC-DC
Output Type
Single
Efficiency
88%
Topology
Ac-Dc Converter
Case Material
Aluminum
Warranty(Year)
3-Year
Place of Origin
Guangdong, China
Model Number
LKDU-36W-24V
Brand Name
L-POWER
Output Frequency
50/60Hz
Packaging and delivery
Selling Units
Single item
Lead time
Product descriptions from the supplier
Minimum order quantity: 100 pieces
Variations
Select now
Input Voltage(V): AC180-240V
AC180-240V
Lamp Power(W): 60
60
Output Voltage
24 V
12 V