L-POWER JSLT-72W-24V Ultra-Slim Aluminum AC-DC LED Power Supply AC100-250V Input 72W 12V/24V IP20 Protection 3-Year Warranty LED
No reviews yet
Attributes
Led LightingApplication
AC100-250VInput Voltage
AC-DCEnergy Transfer
SingleOutput Type
88%Efficiency
1-Channel / Single ChannelChannels
Topology:Ac-Dc Converter
Case Material:Aluminum
Warranty(Year):3-Year
Place of Origin:Guangdong, China
Model Number:JSLT-72W-24V
Brand Name:L-POWER
Output Frequency:50/60Hz
Key attributes
Application
Led Lighting
Input Voltage
AC100-250V
Energy Transfer
AC-DC
Output Type
Single
Efficiency
88%
Channels
1-Channel / Single Channel
Topology
Ac-Dc Converter
Case Material
Aluminum
Warranty(Year)
3-Year
Place of Origin
Guangdong, China
Model Number
JSLT-72W-24V
Brand Name
L-POWER
Output Frequency
50/60Hz
Packaging and delivery
Selling Units
Single item
Lead time
Product descriptions from the supplier
Minimum order quantity: 100 pieces
Variations
Select now
Input Voltage(V): AC100-250V
AC100-250V
Lamp Power(W): 60
60
Output Voltage
12 V
24 V