Store rating:5.0
(1 review)
Attributes
66kABreaking Capacity
Three PhasePhase
50 Hz, 60 HzRated Frequency
50 Hz, 60 HzFrequency
SACE Emax 2Model Number
Beijing, ChinaPlace of Origin
Brand Name:a-bbs
Type:SACE Emax 2
Product name:Air Circuit Breaker
Model:E4N3200/4000 D/T/H/GT LI/LSI/LSIG 3P/4P FHR/WHR
Condition:100% Original 100% brand new
Warranty:12 Months
Key attributes
Breaking Capacity
66kA
Phase
Three Phase
Rated Frequency
50 Hz, 60 Hz
Frequency
50 Hz, 60 Hz
Model Number
SACE Emax 2
Place of Origin
Beijing, China
Brand Name
a-bbs
Type
SACE Emax 2
Product name
Air Circuit Breaker
Model
E4N3200/4000 D/T/H/GT LI/LSI/LSIG 3P/4P FHR/WHR
Condition
100% Original 100% brand new
Warranty
12 Months
Packaging and delivery
Selling Units
Single item
Lead time
Product descriptions from the supplier
Warning/Disclaimer
California Proposition 65 Consumer Warning
Minimum order quantity: 1 unit
Variations
Select now
Rated Current: 3200A
3200A
4000A
Rated Voltage
12 kV