GADS-200-NG Black Display Hook Double Display Without Spikes 200 mm
No reviews yet
Attributes
PCMaterial
5 mmWire Diameter
200 mmLength
Spainplace of origin
GADS-200-NGmodel number
ITALbrand name
Color:Black
Shape:Without Spikes
Usage:Supermarket Goods Display
Key attributes
Material
PC
Wire Diameter
5 mm
Length
200 mm
place of origin
Spain
model number
GADS-200-NG
brand name
ITAL
Color
Black
Shape
Without Spikes
Usage
Supermarket Goods Display
Packaging and delivery
Selling Units
Single item
Product descriptions from the supplier
Minimum order quantity: 10,000 pieces
Variations
Select now
color: Black
Black
Finish: Polished
Polished
size
200 mm(7.87in)