Diodes SOD-123 BZT52-C3V9X DIODE ZENER 3.9V 350MW SOD123 Original One Stop Service Electronic Components Accessories
Zenerแอปพลิเคชั่นที่ใช้งานได้
BZT52-C3V9Xหมายเลขรุ่น
SOD-123Package / Case
Description:DIODE ZENER 3.9V 350MW SOD123
Package:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel
Voltage - Zener (Nom) (Vz):3.9 V
Power - Max:350 mW
Impedance (Max) (Zzt):95 Ohms
หมายเลขรุ่น
BZT52-C3V9X
Description
DIODE ZENER 3.9V 350MW SOD123
Package
Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel
Voltage - Zener (Nom) (Vz)
3.9 V
Power - Max
350 mW
Impedance (Max) (Zzt)
95 Ohms
สเปค
BZT52-C3V9X
การจัดส่ง
โซลูชันการจัดส่งสำหรับปริมาณที่เลือกไม่มีให้บริการในขณะนี้
ผ่อนชำระ 4 งวด 0% ด้วย