Diodes DO-214AC, SMA SMAZ9V1-TP Electronic Parts And Components In Stock DIODE ZENER 9.1V 1W DO214AC
Zenerแอปพลิเคชั่นที่ใช้งานได้
SMAZ9V1-TPหมายเลขรุ่น
DO-214AC, SMAPackage / Case
Description:DIODE ZENER 9.1V 1W DO214AC
Package:Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel
Voltage - Zener (Nom) (Vz):9.1 V
Power - Max:1 W
Impedance (Max) (Zzt):4 Ohms
หมายเลขรุ่น
SMAZ9V1-TP
Description
DIODE ZENER 9.1V 1W DO214AC
Package
Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel
Voltage - Zener (Nom) (Vz)
9.1 V
Power - Max
1 W
Impedance (Max) (Zzt)
4 Ohms
สเปค
SMAZ9V1-TP
การจัดส่ง
โซลูชันการจัดส่งสำหรับปริมาณที่เลือกไม่มีให้บริการในขณะนี้
ผ่อนชำระ 4 งวด 0% ด้วย