DE2E3KY332MA3BM02F Safety Capacitor Through hole Component (THT),P=7.5mm 3.3nF 20% 250V X1, Y2
StandardDielectric Material
DE2E3KY332MA3BM02FModel Number
Specification:3.3nF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=7.5mm
CZSKU:LC0094790
Model Number
DE2E3KY332MA3BM02F
Specification
3.3nF
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=7.5mm
CZSKU
LC0094790
Select now
类型: DE2E3KY332MA3BM02F
DE2E3KY332MA3BM02F
安装类型