DE2E3KY102MN3AM02F Safety Capacitor Through hole Component (THT),P=7.5mm 1nF 20% 250V X1, Y2
StandardDielectric Material
DE2E3KY102MN3AM02FModel Number
Specification:1nF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=7.5mm
CZSKU:LC0095992
Model Number
DE2E3KY102MN3AM02F
Specification
1nF
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=7.5mm
CZSKU
LC0095992
Select now
类型: DE2E3KY102MN3AM02F
DE2E3KY102MN3AM02F
安装类型