DCF472M39Y5UQ6VL7BU Safety Capacitor Through hole Component (THT),P=7.5mm 4.7nF 20% 250V/400V X1, Y2
StandardDielectric Material
DCF472M39Y5UQ6VL7BUModel Number
Specification:4.7nF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=7.5mm
CZSKU:LC0095970
Model Number
DCF472M39Y5UQ6VL7BU
Specification
4.7nF
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=7.5mm
CZSKU
LC0095970
Minimum order quantity: 5 pieces
Variations
Select now
类型: DCF472M39Y5UQ6VL7BU
DCF472M39Y5UQ6VL7BU
安装类型