DCF471M26Y5UG6VLAGA Safety Capacitor Through hole Component (THT),P=10mm 470pF 20% 250V/400V X1, Y1
StandardDielectric Material
DCF471M26Y5UG6VLAGAModel Number
Specification:470pF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=10mm
CZSKU:LC0095740
Model Number
DCF471M26Y5UG6VLAGA
Specification
470pF
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=10mm
CZSKU
LC0095740
Minimum order quantity: 10 pieces
Variations
Select now
类型: DCF471M26Y5UG6VLAGA
DCF471M26Y5UG6VLAGA
安装类型