DCF222M39Y5UG6DW0A2 Safety Capacitor Through hole Component (THT),P=10mm 2.2nF 20% 250V/400V X1, Y1
StandardDielectric Material
DCF222M39Y5UG6DW0A2Model Number
Specification:2.2nF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=10mm
CZSKU:LC0096798
Model Number
DCF222M39Y5UG6DW0A2
Specification
2.2nF
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=10mm
CZSKU
LC0096798
Minimum order quantity: 5 pieces
Variations
Select now
类型: DCF222M39Y5UG6DW0A2
DCF222M39Y5UG6DW0A2
安装类型