DCF222M36Y5UG6UP0CW Safety Capacitor Through hole Component (THT),P=10mm 2.2nF 20% 250V/400V X1, Y1
StandardDielectric Material
DCF222M36Y5UG6UP0CWModel Number
Specification:2.2nF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=10mm
CZSKU:LC0094510
Model Number
DCF222M36Y5UG6UP0CW
Specification
2.2nF
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=10mm
CZSKU
LC0094510
Minimum order quantity: 5 pieces
Variations
Select now
类型: DCF222M36Y5UG6UP0CW
DCF222M36Y5UG6UP0CW
安装类型