DCF222M34Y5UG6DL0A0 Safety Capacitor Through hole Component (THT),P=10mm 2.2nF 20% 250V/400V X1, Y1
StandardDielectric Material
DCF222M34Y5UG6DL0A0Model Number
Specification:2.2nF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=10mm
CZSKU:LC0094757
Model Number
DCF222M34Y5UG6DL0A0
Specification
2.2nF
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=10mm
CZSKU
LC0094757
Select now
类型: DCF222M34Y5UG6DL0A0
DCF222M34Y5UG6DL0A0
安装类型