DCF221K26Y5PG6GL0A0 Safety Capacitor Through hole Component (THT),P=10mm 220pF 10% 250V/400V X1, Y1
StandardDielectric Material
DCF221K26Y5PG6GL0A0Model Number
Specification:220pF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=10mm
CZSKU:LC0096464
Model Number
DCF221K26Y5PG6GL0A0
Specification
220pF
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=10mm
CZSKU
LC0096464
Select now
类型: DCF221K26Y5PG6GL0A0
DCF221K26Y5PG6GL0A0
安装类型