DCF152M36Y5UG6UL0A3 Safety Capacitor Through hole Component (THT),P=10mm 1.5nF 20% 250V/400V X1, Y1
StandardDielectric Material
DCF152M36Y5UG6UL0A3Model Number
Specification:1.5nF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=10mm
CZSKU:LC0095310
Model Number
DCF152M36Y5UG6UL0A3
Specification
1.5nF
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=10mm
CZSKU
LC0095310
Minimum order quantity: 5 pieces
Variations
Select now
类型: DCF152M36Y5UG6UL0A3
DCF152M36Y5UG6UL0A3
安装类型