DCF152M36Y5UG6BL0AA Safety Capacitor Through hole Component (THT),P=10mm 1.5nF 20% 250V/400V X1, Y1
StandardDielectric Material
DCF152M36Y5UG6BL0AAModel Number
Specification:1.5nF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=10mm
CZSKU:LC0095506
Model Number
DCF152M36Y5UG6BL0AA
Specification
1.5nF
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=10mm
CZSKU
LC0095506
Minimum order quantity: 10 pieces
Variations
Select now
类型: DCF152M36Y5UG6BL0AA
DCF152M36Y5UG6BL0AA
安装类型