DCF152M30Y5UQ6BL7A0 Safety Capacitor Through hole Component (THT),P=7.5mm 1.5nF 20% 250V/400V X1, Y2
StandardDielectric Material
DCF152M30Y5UQ6BL7A0Model Number
Specification:1.5nF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=7.5mm
CZSKU:LC0094807
Model Number
DCF152M30Y5UQ6BL7A0
Specification
1.5nF
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=7.5mm
CZSKU
LC0094807
Minimum order quantity: 10 pieces
Variations
Select now
类型: DCF152M30Y5UQ6BL7A0
DCF152M30Y5UQ6BL7A0
安装类型