DCF102M26Y5UG65L0A0 Safety Capacitor Through hole Component (THT),P=10mm 1nF 20% 250V/400V X1, Y1
StandardDielectric Material
DCF102M26Y5UG65L0A0Model Number
Specification:1nF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=10mm
CZSKU:LC0095002
Model Number
DCF102M26Y5UG65L0A0
Specification
1nF
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=10mm
CZSKU
LC0095002
Select now
类型: DCF102M26Y5UG65L0A0
DCF102M26Y5UG65L0A0
安装类型