DCF102K36Y5PQ6VL7A0 Safety Capacitor Through hole Component (THT),P=7.5mm 1nF 10% 250V/400V X1, Y2
StandardDielectric Material
DCF102K36Y5PQ6VL7A0Model Number
Specification:1nF
Application:Air Conditioner Compressor Generator
Package / Case:Through hole Component (THT)-P=7.5mm
CZSKU:LC0094667
Model Number
DCF102K36Y5PQ6VL7A0
Specification
1nF
Package / Case
Through hole Component (THT)-P=7.5mm
CZSKU
LC0094667
Select now
类型: DCF102K36Y5PQ6VL7A0
DCF102K36Y5PQ6VL7A0
安装类型