Cotek Ae-3000-30 3000W Ac Dc Programmable Power Supply 30V Single Output Industrial
No reviews yet
Attributes
30 VOutput Voltage
100 AOutput Current
SingleOutput Type
220 VInput Voltage
Forced Convection CoolingCooling Method
AE-3000-30Model Number
Brand Name:Cotek Electronics
Brand Name:COTEK
Key attributes
Output Voltage
30 V
Output Current
100 A
Output Type
Single
Input Voltage
220 V